Adresa, Velenov 82 Boskovice 68001
+420603813480, +420603813467
prodejna@vymona.cz

RYBÁŘSKÉ a REKREAČNÍ LODĚ

Úvodem:

           

Naše lodě spadají do konstrukční kategorie C

Vysvětlivky konstrukčních kategorií lodí :

Kategorie A: plavidlo je konstruováno pro plavbu ve větru o síle přesahující 8 stupňů Beauforta a určující výška vln přitom dosahuje výšky 4 m a více (viz poznámka níže), přičemž je zcela soběstačné. S abnormálními podmínkami jako jsou hurikány se přitom nepočítá. S takovými podmínkami se lze setkat při dálkových plavbách, např. napříč oceány nebo blízko břehu nechráněného před větrem a vlnami v délce několika set námořních mil.

Kategorie B: plavidlo je konstruováno pro plavbu ve větru o síle do 8 stupňů Beauforta za současného působení vln s určující výškou do 4 m. S takovými podmínkami se lze setkat při mořských plavbách dostatečné délky nebo v pobřežních vodách nechráněných před větrem a vlnami v délce několika desítek námořních mil. Tyto podmínky mohou být též očekávány na vnitrozemských mořích o dostatečné velikosti při vznik vysokých vln.

Kategorie C: plavidlo je konstruováno pro plavbu ve větru o síle do 6 stupňů Beauforta za současného působení vln s určující výškou do 2 m. S takovými podmínkami se lze setkat na nechráněných vnitrozemských vodách, v ústí řek do moře a v pobřežních vodách za mírného počasí.

Kategorie D: plavidlo je konstruováno pro plavbu ve větru do 4 stupňů Beauforta za současného působení vln s občasnou maximální výškou do 0,5 m. S takovými podmínkami se lze setkat na chráněných vnitrozemských vodách a v pobřežních vodách za pěkného počasí.

Použité materiály
Typy lodí
Přívěsné vozíky na lodě
Fotogalerie
Videa
11. rybářský veletr FOR FISHING 2020

Náš stánek na For Fishingu 2020 v Praze, kde prezentujeme výrobu našich lodí navštívil známý rybář a dobrodruh Jakub Vágner

NOVÝ MODEL 2021 – Ochozy, kotevní můstek, úložné boxy, lepší design