Adresa, Velenov 82 Boskovice 68001
+420603813480, +420603813467
prodejna@vymona.cz

Použité materiály

Co nabízíme:

  • Vyrábíme lodě rybářské – přívlač, kaprové, sumcové
  • Obytné
  • Houseboaty
  • Rekreační plavidla, katamarány, pontonové lodě

Vyrábíme lodě rybářské a rekreační. V nabídce máme tři základní modely MINIMAPE I a MINIMAPE II, MINIMAPE III, které jsou určeny především pro rybáře a k rekreaci. Tyto modely jsou vyrobeny,  aby splňovaly veškeré platné normy příslušné legislativy. Prohlášení o shodě, certifikaci CE atd.

Plavidla a lodě vyrábíme z laminovacích systému z pryskyřic. Správnou volbou dané pryskyřice je zaručena dlouhá životnost, jelikož nepodléhá osmoze. Konstrukce je většinou vyrobena typu kostra – obšívka, ta je podstatně odolnější a pevnější než loď typu skořepina. Tím se nám nabízí vytvořit jakýkoli tvar trupu lodě. Na nosný podklad je následně v několika vrstvách nanesena pryskyřice s plátnem a to vytvoří dokonale uzavřený a pevný povrch, oproti například lodí pouze z laminátu.

Následně je nosná konstrukce opatřena pryskyřicí a skelným plátnem, tím se docílí kvalitního ošetření vůči vodě. Potom následuje plošné tmelení  a vyrovnání  povrchu před konečnou povrchovou úpravou kvalitním epoxidovým nátěrem v několika vrstvách buď transparentní či barevný ton. Vzhledu a přirozené kráse nalakovaného dřeva, těžko předčí sebe dokonalý povrch plastových výlisků či obdobných materiálů.

Pro náročnější zákazníky jsme schopni na zakázku vyrobit jakoukoli loď, co se týká tvaru, velikosti a typu provedení. Lodě vyrábíme dle technické dokumentace, kterou si zhotovujeme sami a jsme schopni zákazníkovy zkreslit vyráběnou loď v konstrukčním CADU a následně předvést výkres v 3D modelu či vizualizaci

Zákazník vidí veškeré detaily technického řešení, jak bude loď vypadat a má možnost jí vidět v 3D pohledu. Samozřejmostí je vizuální pohled na model a zadávání různé barevné varianty, jak bude loď ve finále vypadat. Jsme firma, která se zabývá zakázkovou výrobou interiéru a nábytku, tudíž disponujeme svou vlastní výrobou a jsme schopni vyrobit interiér lodě v jakékoli cenové hladině až po ty nejnáročnější zákazníky.

Rybolov jde dopředu a nároky rybářů se rok co rok mění, proto se snažíme, aby okamžiky strávené u vody, byly pohodlné a komfortní. Sami jsme milovníci rybaření a snažíme se vyrábět lodě, aby byly co nejlépe přizpůsobeny danému typu rybolovu: kaprařině, sumčařině či přívlači.

Ke každé lodi, kterou vyrobíme, jsme schopni dodat přívěsný vozík, který lze vyrobit na zakázku a opravdu vydrží.  Spolupracujeme s firmou, která vyrobí vozík, aby spolehlivě sloužil řadu let. Nenabízíme vozíky, které vidíme od některých výrobců v praxi, jak po roce užívání majitelé musí řešit opravy vozíků na lodě.

Veškeré doplňky a vybavení lodě jsme schopni dodat, nebo popřípadě kontaktovat spolehlivého dodavatele. Lodě je možno vybavit různými praktickými doplňky, mezi které určitě patří solární panely, které jsou v podstatě schopny zásobit loď energií, tak aby se stala téměř nezávislá na jiných zdrojích energie, dále držáky rybářských prutů atd.